Twój koszyk jest pusty
MARKEN

Licencja

Producent

Funkcjonalność

informacja: Ochrona antywirusowa
informacja: Antyspyware
informacja: Ochrona WWW
informacja: Kontrola rodzicielska
informacja: Zapora sieciowa
informacja: Ochrona przed spamem
informacja: Ochrona poczty
informacja: Zabezpieczenie antykradzieżowe
informacja: Ochrona Androida / Pc / Mac
informacja: Szyfrowanie i trwałe kasowanie plików
informacja: Ochrona sieci społecznościowych
informacja: Ochrona bankowości
informacja: Menedżer haseł

System operacyjny

Przy odbierze przesyłki od przewoźnika prosimy o przeprowadzenie kontroli opakowania. Nasze przesyłki oklejamy firmową taśmą będącą jednocześnie plombą.

Klient w chwili odbioru przesyłki powinien sprawdzić czy oryginalne opakowanie jest nienaruszone. Paczka musi być zabezpieczona taśmami firmowymi. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, taśm lub stwierdzenia prób otwierania przesyłki, należy spisać w obecności kuriera protokół odbioru (reklamacji). Przy odbiorze należy w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem oraz czy towary nie noszą śladów uszkodzenia.

W razie stwierdzenia nieprawidłowości należy spisać protokół opatrzony podpisem kuriera oraz niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą. Protokół odbioru spisany w obecności kuriera jest jedyną podstawą do uznania ewentualnych reklamacji. Sugerujemy zawsze sprawdzać zawartość przesyłki przy kurierze, nawet jeśli nie nosi ona widocznych śladów uszkodzeń.


Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane pod warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji przez kuriera i sporządzenia przez niego protokołu reklamacyjnego.

-------


Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą Państwo zakupić produkty, których nie ma na naszej stronie prosimy o kontakt.

Zadzwoń do nas pod numer: +48 573 445 591  (pn-pt: 8:30 - 16:00) lub napisz maila.
 

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach:

imię:
e-mail:
Rezygnuję