Twój koszyk jest pusty
MARKEN

Licencja

Producent

Funkcjonalność

informacja: Ochrona antywirusowa
informacja: Antyspyware
informacja: Ochrona WWW
informacja: Kontrola rodzicielska
informacja: Zapora sieciowa
informacja: Ochrona przed spamem
informacja: Ochrona poczty
informacja: Zabezpieczenie antykradzieżowe
informacja: Ochrona Androida / Pc / Mac
informacja: Szyfrowanie i trwałe kasowanie plików
informacja: Ochrona sieci społecznościowych
informacja: Ochrona bankowości
informacja: Menedżer haseł

System operacyjny

Załóż nowe konto
E-mail:
Hasło:
Potwiedź hasło:
Dane firmy
Nazwa firmy:
Nip:
Dane do wystawienia faktury
Imię osoby zamawiającej:
Nazwisko osoby zamawiającej:
Telefon:
Ulica i numer domu:
Miasto:
Kod pocztowy:
Adres dostawy:
Adres dostawy
Nazwa adresata:
Ulica i numer domu:
Miasto:
Kod pocztowy:
W oparciu o postanowienia Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej (Dz. U. z dnia 28 grudnia 2010 r. Nr 249, poz.1661) niniejszym wyrażamy zgodę na wystawianie i przesyłanie w formie elektronicznej faktur, na zasadach określonych w w/wym. rozporządzeniu.

Akceptuję wystawianie i przesyłanie faktur w formacie PDF e-mailem przez MARKEN Systemy Antywirusowe Marek Markowski, ul. Śląska 51/1, 81-304 Gdynia, NIP: 913-130-57-85. Jednocześnie potwierdzam, iż faktury VAT wystawiane i przesyłane we wskazanym trybie będą uznawane za pochodzące od MARKEN Systemy Antywirusowe Marek Markowski, co potwierdza autentyczność ich pochodzenia.

Podane dane będą przetwarzane przez MARKEN Systemy Antywirusowe Marek Markowski w celu przesyłania faktur w formie elektronicznej lub faksem. Przysługuje państwu prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.
Zapoznaj się z regulaminem dostępnym tutaj: KLIKNIJ TUTAJ
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marken Systemy Antywirusowe z  siedzibą w Gdyni (81-369) przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7 NIP: PL9131305785,  informacji handlowych w rozumieniu art 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002  r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144 poz. 1204) na podany  przy rejestracji adres poczty elektronicznej. 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni (81-369) przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, NIP: PL9131305785, informacji handlowych w rozumieniu art 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144 poz. 1204) na podany przy rejestracji adres poczty elektronicznej.
 

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach:

imię:
e-mail:
Rezygnuję