Twój koszyk jest pusty
MARKEN

Licencja

Producent

Funkcjonalność

informacja: Ochrona antywirusowa
informacja: Antyspyware
informacja: Ochrona WWW
informacja: Kontrola rodzicielska
informacja: Zapora sieciowa
informacja: Ochrona przed spamem
informacja: Ochrona poczty
informacja: Zabezpieczenie antykradzieżowe
informacja: Ochrona Androida / Pc / Mac
informacja: Szyfrowanie i trwałe kasowanie plików
informacja: Ochrona sieci społecznościowych
informacja: Ochrona bankowości
informacja: Menedżer haseł

System operacyjny


Marken Systemy Antywirusowe Marek Markowski prowadzi działalność na terenie Polski.

1. Przelew elektroniczny - PayU (dawne Platności.pl)

      Ze względu na szybkość realizacji jest to preferowany sposób zapłaty za zamówienie.Płacisz i o ile nie jest to weekend klucz prawdopodobnie masz jeszcze tego samego dnia!

      Płatność za pośrednictwem serwisu PayU daje możliwość dokonania szybkiej i bezpiecznej zapłaty za zakupione produkty. W takim przypadku odbiorcą zapłaty jest firma PayU S.A., która jest pośrednikiem obsługującym transakcję.


2. Przedpłata na konto / Tradycyjny przelew

W tym przypadku to nasza firma – Marken Systemy Antywirusowe jest odbiorcą.
     Zamówienie zrealizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.Dla pewności w tytule prosimy wpisać numer zamówienia, który znajduje się u góry niniejszego e-maila. Płatności możesz dokonać w dowolny sposób, np. w banku, na poczcie lub przez Internet.

     Jest to sposób zapłaty preferowany w przypadku, gdy nie posiadasz konta bankowego umożliwiającego korzystanie z jednego z systemów płatności elektronicznych opisanych w punkcie 1.

     Proszę także zwrócić uwagę na to, że fakt wykonania zlecenia przelewu nie jest równoznaczny z wpłynięciem pieniędzy na konto naszego sklepi, nawet jeżeli odpowiednie środki na Twoim koncie zostały zablokowane. Cała operacja przelewu od momentu jego zlecenia do momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie sklepu może trwać do kilku dni (najczęściej 2 dni) i nie jest zależna od procedur obowiązujących w naszym sklepie ale od sposobów realizowania operacji finansowych między bankami. Niestety nie jesteśmy w stanie wysłać kodów zanim nie zaksięgujemy wpłaty. Jedynym potwierdzeniem wpłaty za zamówienie jest dla nas jest zaksięgowanie środków na jego rachunku bankowym wskazanym po złożeniu zamówienia.


-------

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą Państwo zakupić produkty, których nie ma na naszej stronie prosimy o kontakt.

Zadzwoń do nas pod numer: +48 573 445 591 (pn-pt: 8:30 - 16:00) lub napisz maila.
 

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach:

imię:
e-mail:
Rezygnuję